top of page

Wolontariat

Działalność fundacji Llamerada nie byłaby możliwa bez wolontariuszy, którzy wspierają nas każdego dnia. Nie sposób wymienić każdego. Wolontariusze dbają zarówno o dobrostan naszych zwierząt, jak i atmosferę panującą na naszym ranczo. Tworzą piękne rękodzieło z wełny alpak, prowadzą warsztaty edukacyjne i alpakoterapię.

BEATA JOCHER

Miłośniczka rękodzieła i artysta samouk. Swoją sztukę tworzy z pasją i zaangażowaniem. Z jej rąk wychodzą piękne i niepowtarzalne rzeczy użytkowe jak kamizelki, szale, kapelusze, itd. metodą filcowania na mokro . Beata jest osobą wszechstronnie utalentowaną artystycznie - szydełkuje, robi na drutach oraz maluje obrazy.

Prowadzi zajęcia z arteterapii dla dzieci i dorosłych.

BEATA HALERZ

Organizuje codzienne życie Fundacji, opowiada z pasją o alpakach, gdyż dzięki nim zawsze jest radosna i pozytywnie nastawiona do życia.

NATALIA OCIEPKA

Z pasją i zaangażowaniem opowiada o naszych zwierzętach i ogrodach. Jest miłośniczką ziół, dla każdego znajdzie coś dobrego. To też nasza poliglotka, rozmawia w 4 językach. Zawsze uśmiechnięta.

STANISŁAW JURECKI

Nadleśniczy, który z pasją  opowiada o przyrodzie i niezależnie od pory roku potrafi pokazać jak piękny jest las  i jak wiele mu zawdzięczamy.  Spacery z Panem Stanisławem to ogrom wiedzy i dobrego humoru.

ZUZIA HALERZ I MARTYNA CHMIELAK

Gdyby mogły zamieszkałaby z alpakami, dwie wspaniałe młode osoby kochające wszystkie zwierzęta. W przyszłości chcą zostać weterynarzami.  Na ranczo cały czas szukają zajęcia, przygotowują alpaki do spacerów.

FILIP JOCHER

Nasza nieodzowna pomoc informatyczna, twórca naszej strony internetowej: www.ajmaraya.com

KAMIL GOLIK

Nieoceniona pomoc w przygotowaniu marchewek, oj swoje kilogramy już skroił, oprowadza gości, pomaga przy alpakach.

A nad nami wszystkimi czuwa ELŻBIETA KOHUT - miłośniczka zwierząt, ogrodów, pełna optymizmu i wiary w ludzi

bottom of page